Par mums

     Baltic Heritage ir amatnieku, mājražotāju un citu nozaru profesionāļu apvienotā servisa zīmols, kas sniedz iespēju saviem klientiem iegādāties dažādu autoru pašdarinātus labumus, kā arī piedāvā kompetenci un pieredzi klienta sapņu piepildīšanā apvienojot baltu darba tradīcijas, cieņu uz dabu un skaistumu dārzu un ainavu veidošanā, vides aizsardzībā, kā arī  nozīmīgāko mirkļu ierakstīšanu foto arhīvā.

       Veidojot savus darbus izmantojam vislabākos senāko laikmetu mantotos darba rīkus, kā arī sekojam jaunākā laika tehnoloģiskām iekārtam, tomēr Baltu mantojuma (Baltic Heritage) dalībnieku meistarība un dzīves pieredze ir vislielākā mūsu bagātība, kuru turpinām uzkrāt un pilnveidot. Lielas lietas veidojas no sīkumiņiem, tāpēc vismazākās  detaļas ir mūsu uzmanības centrā.


Baiba Reitere

SIA "BR Services" valdes locekle

+371 22042794

"Ikvienam cilvēkam jānoiet posms, ko sauc par dzīvi. Manuprāt, dzīvē katra cilvēka viens no galvenajiem mērķiem ir augt un pilnveidoties. Šo mērķi man palīdz sasniegt veiksmīgu cilvēku autobiogrāfiju iepazīšana, kā arī mīlu lasīt grāmatas par pašizaugsmi un sevis pilnveidošanu. Viens no maniem iedvesmotājiem ir Robins Šarma, kurš teicis: "Tu neatrodies šeit, lai tikai nopelnītu sev iztiku; tu esi šeit, lai dotu pasaulei iespēju dzīvot bagātīgāk, ar plašāku redzējumu, ar cerību un sasniegumu motivāciju." Cik iedvesmots savā dzīvē esi tu?"


Ina Eglīte

Profesionāla dārzniece

+371 25522455

Pasaulē pirmais dārznieks bija Dievs. Viņš radīja paradīzi. Man ir uz ko tiekties - izveidot paradīzes dārzu uz zemes. Kā pateicību Dievam un par prieku cilvēkiem.


Elita Lanka

Foto pakalpojumi un dizains

Meklēju skaisto cilvēkos un dabā; ar fotoaparātu mugursomā varu noiet neskaitāmus kilometrus, sagaidītu saullēktu un pavadītu saulrietu pie jūras; kailām kājām iet pa rasotu zāli un pazust miglā, lai tvertu mirkli. Izdzvīojot dabas mainību, baudu gan meditāciju, gan gūstu enerģiju jaunam dienas cēlienam.


Iveta Žvagiņa

Rokdarbu darinātāja un vides aizsardzības konsultante

"Radot un dodot gūstu saules enerģiju, tas ir mans perpetuum mobile (mūžīgais dzinējs).
Redzu, jūtu, zinu kā varu ļaudīm palīdzēt. Tāpēc teikšu Čikāgas piecīšu Alberta Legzdiņa vārdiem -
par mani, Draudziņ, nebēdā, mani cēla varoņcilts, man pamatā ir laukakmens un tēvu zemes smilts.
Tā cilts, kas Baltijas jūras krastā seno Kuršu, Žemaišu un Sēļu krustcelēs.
No kulinārijas un aviācijas līdz vides aizsardzībai, no senajām tautas tradīcijām līdz nākotnei – tas manas dzīves ceļš."


Linda Kande

Administratore un tulkotāja

Latvijas Universitātes absolvente, ar specializāciju Humanitārajās zinātnes Āzijas Studijās. Interese par pasaules valodām, vēsturi un mākslu palīdzējusi apzināties un novērtēt savas dzimtenes vērtības.

un citi Baltic Heritage meistari

Baltijas Mantojuma draugi

0
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .